Neovaginal uni

NeoVaginal Uni, delikatny, bezbarwny i bezzapachowy żel dopochwowy chroni tkanki i odtwarza naturalny stan fizjologiczny błony śluzowej pochwy po zabiegach ginekologicznych, łagodzi objawy atrofii pochwy takie jak swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie, obrzęk, nieprawidłowa wydzielina, uczucie napięcia tkanek lub dyskomfort podczas współżycia płciowego.

skład

Aktywnymi składnikami żelu NeoVaginal Uni są kwas hialuronowy i kwas mlekowy.

Kwas hialuronowy wiąże się z wilgotną wydzieliną błon śluzowych pochwy tworząc na ich powierzchni żelową powłokę ochronną, która stanowi barierę o właściwościach:
- nawilżających
- zapobiegających wnikaniu i rozwojowi flory patogennej
- przyspieszających naturalne procesy gojenia i regeneracji uszkodzonej błony śluzowej
- stymulujących naturalne procesy przeciwzapalne.

Kwas mlekowy, drugi składnik aktywny żelu, poprzez zapewnienie kwaśnego odczynu środowiska pochwy utrzymuje równowagę mikrobiologiczną i zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii chorobotwórczych.

postać

Żel, kartonik zawiera 5 jednorazowych aplikatorów po 5 ml.

wskazania do stosowania

Wspomaganie procesów regeneracji błony śluzowej pochwy w stanach, spowodowanych przez:

- suchość pochwy związanej ze zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia (w szczególności w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji i w następstwie chemio- i radioterapii)

- otarcia lub inne czynniki związane z nadkażeniem.

sposób stosowania

Przed użyciem żelu dopochwowego NeoVaginal Uni należy dokładnie umyć ręce. W celu zastosowania żelu należy zdjąć nasadkę aplikatora, a następnie umieścić w pochwie wydłużoną końcówkę i wycisnąć zawartość żelu z aplikatora. Stosować 1 aplikację dziennie na noc lub przed planowanym współżyciem. Poleca się stosowanie wkładek higienicznych, ponieważ możliwy jest niewielki wypływ żelu. Żel dopochwowy przeznaczony jest wyłącznie do stosowania dopochwowego. Wykorzystany aplikator należy wyrzucić. Nie stosować aplikatora wielokrotnie.

środki ostrożności

Nie stosować w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

przechowywanie

Należy przechowywać w temperaturze od 5-25℃, chroniąc przed światłem i źródłami ciepła, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu oraz na tubie.

 Kupuję

wracam do kategorii

NASZE BIURO
Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@perffarma.pl
tel.: + 48 22 550 60 36
fax: +48 22 550 60 35