DEPIWHITE

GAMA STWORZONA DO WALKI Z PRZEBARWIENIAMI

Produkty dostosowane do różnie zlokalizowanych przebarwień naskórka.

Istniejące zabiegi są skuteczne w łagodzeniu lub eliminowaniu przebarwień. W niektórych przypadkach, zwłaszcza maski ciążowej, nawet najmniejsza ekspozycja na słońce powoduje występowanie przebarwień. Stopień nasilenia melasmy różni się w zależności od pory roku: poprawa zimą, pogorszenie latem.

Aby skutecznie radzić sobie z przebarwieniami naskórka, często niezbędna jest efektywna ochrona przed słońcem. Poprzez zastosowanie serii Depiwhite, osoby cierpiące z powodu przebarwień naskórka będą mogły osiągnąć rzeczywiste rezultaty.

więcej na labo-acm.pl

NOVOPHANE

LŚNIĄCE WŁOSY I ZDROWE PAZNOKCIE

Dzięki pełnej gamie łatwych w użyciu produktów o udowodnionej skuteczności.

Czy wiesz, że źle dobrany szampon może pogorszyć piękno włosów? W gamie Novophane jest rozwiązanie dla każdego problemu: włosy tłuste lub szybko przetłuszczające się, suche, zniszczone czy wypadające. W ten sposób seria Novophane skierowana jest zarówno do zdrowych włosów, aby zachować ich piękno, jak i do włosów z nawracającymi problemami, które są trudne do leczenia. Wybierz spośród naszych preparatów ten, który przywróci Twoim włosom sprężystość i witalność.

Seria Novophane obejmuje również poprawę kruchych, delikatnych i łamliwych paznokci.

więcej na labo-acm.pl

SEBIONEX

SKUTECZNA PIELĘGNACJA CERY TRĄDZIKOWEJ

Poprzez szereg rozwiązań dostosowanych do mniej lub bardziej poważnych niedoskonałości

Redukcja nadmiernej produkcji sebum: to jest wyzwanie dla serii Sebionex. Od oczyszczania do nawilżenia, poprzez złuszczanie, na wszystkich etapach mamy szereg rozwiązań mających na celu przywrócenie równowagi i blasku cerze tłustej. W większości trudnych przypadków, nasze produkty do pielęgnacji można połączyć z leczeniem farmakologicznym.

więcej na labo-acm.pl

DUOLYS

PRZECIWKO OZNAKOM STARZENIA

Dzięki połączeniu silnych substancji czynnych, które wpływają na wygląd skóry i zapewniają widoczne rezultaty.

Oznak starzenia skóry jest wiele: utrata jędrności dla cery mieszanej, tendencja do powstawania zmarszczek w przypadku skóry suchej bądź matowy czy nierównomierny koloryt cery. Nasze badania pozwalają zapewnić dokładnie ukierunkowane i skuteczne rozwiązania w celu przywrócenia i utrzymania zdrowej, młodo wyglądającej skóry jak najdłużej. Duolys zawiera czystą witaminę C. Jest to hydrofilowy przeciwutleniacz zdolny do neutralizowania szkodliwych wolnych rodników (powstałych w wyniku promieniowania UV czy zanieczyszczeń). Witamina C stymuluje syntezę kolagenu i pomaga zachować jednolitą i gładką cerę. Ilość naturalnie występującej w naskórku witaminy C maleje wraz z wiekiem, zmniejsza się w wyniku ekspozycji na promieniowanie UV, zanieczyszczenia czy ozon.

więcej na labo-acm.pl

VITIX VITICOLOR

KORYGUJE PLAMY DEPIGMENTACYJNE

dzięki skutecznym produktom.

Nasza specyficzna gama preparatów oferuje połączenie dobrze tolerowanych rozwiązań, które poprawiają jakość życia osób dotkniętych tą słabo poznaną chorobą.

więcej na labo-acm.pl

TRIGOPAX

CHRONI, KOI I REGENERUJE SKÓRĘ W PRZYPADKU OTARĆ I/LUB MACERACJI

Dzięki swojej wyjątkowej formie (puder w kremie) i odpowiednim substancjom czynnym, Trigopax oferuje dodatkową korzyść w leczeniu zaczerwienień i podrażnień skóry.

więcej na labo-acm.pl

MOLUTREX

WYRÓB MEDYCZNY DO SWOISTEGO LECZENIA MIĘCZAKA ZAKAŹNEGO

5% roztwór wodorotlenku potasu do miejscowego nakładania na skórę dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 2 lat.

więcej na labo-acm.pl

NASZE BIURO
Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@perffarma.pl
tel.: + 48 22 550 60 36
fax: +48 22 550 60 35